Ekonomi

Akhisar Pazarcılar Odası Başkanı Güral’dan “alışverişinizi çarşıdan yapın” önerisi

Akhisar Bakkallar ve Pazarcılar Odası Başkanı Mustafa Güral, marketlerdeki fiyatların marketlere göre daha uygun olduğunu belirterek, vatandaşların alışverişlerini çarşı esnafından yapmalarını tavsiye etti.

Türkiye Sebze Meyve ve Seyyar Pazarcılar Federasyonu’nda (TÜSPAF) yönetim kurulu üyesi olarak da görev yapan Güral, ilçedeki bir mahalle pazarında gazetecilere verdiği demeçte, özellikle zincir marketlerde sebze ve meyve fiyatlarının daha değerli olduğunu söyledi. pazarda bulunanlardan daha fazla olması ve vatandaşların ihtiyacını karşılayacak her eserin pazar yerlerinde satılmasıdır. .

Zincir market ve market fiyatlarına göre yüzde 50 ile 100 arasında fiyat farkı olduğunu savunan Güral, “Günlük taze ve meyvenin tek adresi pazar yerleri. Sebze ve meyvelerin dışında balık gibi ürünleri de satışa sunuyoruz. , peynir, kuru gıda, tuhafiye, giyim ve ayakkabıyı halkımıza sunuyoruz. Türkiye’de tazeliğin tek adresi olduğumuzu iddia ediyoruz. Vatandaşlarımızı alışverişlerini marketlerden yapmaya davet ediyoruz.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu