Yaşam

Kızılcık Şerbeti 16.Bölüm İzle Ekranı: Kızılcık Şerbeti Son Bölüm Tek Parça Full İzle

Altın Sinema imzalı başarılı bir yapım olan Kızılcık Şerbeti dün akşam 16. bölümüyle Show TV ekranlarında ekrana geldi. Yönetmen koltuğunda Hakan Kırvavaç’ın oturduğu, senaryosunu Melis Civelek’in yazdığı Kızılcık Şerbeti’nin bu bölümüne Kıvılcım ve Ömer damgasını vurdu. Dizide yeni bir aşk başlarken Nursema ve Umut aşkına büyük engeller çıktı. Peki Nursema şimdi ne yapacak? Kızılcık Şerbeti son bölümü kaçıranlar veya tekrar izlemek isteyenler için: Kızılcık Şerbeti 16. bölüm izleme ekranı.

İşte Kızılcık Şerbeti 16. bölüm ön izleme ekranı ve son bölüm özeti!

Barış Kılıç, Evrim Alasya, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Müjde Uzman, Doğukan Güngör ve Settar Tanrıöğen gibi yetenekli isimlerin yer aldığı Kızılcık Şerbeti 16. bölümüyle büyük beğeni topladı.

Kızılcık Şerbeti 16. bölümde neler oldu? İşte detaylar ?

Kızılcık Şerbeti 16. bölümde Ömer ve Kıvılcım’ın elleri buluşuyor. El ele konuttan ayrılan çift, herkeste büyük bir şok yaşar. Onları anlayan tek kişi Alev’dir.

Sönmez tüm sınırlarını Fatma’dan alır. Üstelik Kıvılcım ile Ömer’in birleşmesi için Kıvılcım’ı cesaretlendirenin Fatma olduğunu düşünür.

Kıvılcım’a en büyük tepki Doğa’dan geliyor. Annesine sert sözler söyleyen Doğa, evine döner. Pink, Doğa’nın dönüşünü büyük bir memnuniyet ve heyecanla karşılar.

Abdullah ve Ömer’in sohbetine sonradan dahil olan Fatih, amcasıyla büyük bir gerilim yaşar.

Kıvılcım ve Ömer’e beklenmedik destek Çimen ve Metehan’dan gelir. Çimen ve Metehan, ebeveynlerinin memnuniyetini gözeterek onlara destek oluyor.

Nilay’ın planları işe yarıyor! Nursema ve Umut’un aşkını öğrenen Pembe harekete geçer. Durumu Abdullah’la paylaşan Nursema için işler daha da kötüye gider.

Kızılcık Şerbeti 15. Bölüm Özeti: Kızılcık Şerbetinin Önceki Bölümünde Ne Oldu?

Kızılcık Şerbeti 15.Bölüm Leman’ın yol açtığı çatışma iki aile arasında yeni bir gerilime neden oldu. Alev ile Ömer arasında bir şeyler olduğu düşüncesi Abdullah ile Alev’in de ortasını açtı.

Umut’un annesinden beklenmedik tepkiler alan Nursema büyük bir hayal kırıklığı yaşadı. Böylece Nursema ve Umut aşkı bir kez daha aşılması gereken sorunlarla karşı karşıya kalmıştır. Bu sırada Fatih, eşinin eve dönmesi için çaba sarf etmeye devam etti. Kıvılcım’dan takviye isteyen Fatih, beklediğini alamadı.

Doğanın ortasındaki buzlar ve Fatih erimeye başlarken Kıvılcım ve Ömer için bir mucize gerçekleşti. Ömer’in yıllarca süren davası sonuçlanınca, boşanma Metehan’ı annesinin sınır krizleriyle baş başa bırakır. Ancak Kıvılcım ve Ömer için temiz bir sayfa açılmıştır.

Nilay yine boş durmadı. Nursema ile Umut arasında yaşananları ortaya çıkarmanın yollarını aramaya başladı.

İşte Kızılcık Şerbeti’nin son bölümleri! ?

Kızılcık Şerbeti Bölüm 16 İzleme Ekranı

Kızılcık Şerbeti SON BÖLÜM BİR MODÜL TAM İZLE

gumusovahaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu