Haber

‘Milli İttifak’ın adayı o isim olacak’ dedi ve ekledi: Bir bölge temizleniyor…

2023 seçimlerine az bir süre kalırken Millet İttifakı’nda adaylık tartışmaları her geçen gün büyüyor.

SARAÇHANE’DE AKŞENER İLE KILIÇDAROĞLU ARASINDA GERİLİM

Kılıçdaroğlu hep kendi adını, Akşener’in adını öne çıkarıyor. “kazanmaya aday”Ekrem İmamoğlu’nu söylemleriyle adaylığına desteklerken ittifakta yeni bir kriz yaratırken bunun son örneği Saraçhane Harekatı oldu.

YENİ ZORLUK: ANADOLU TURLARI

Kılıçdaroğlu’nun Almanya’ya yaptığı onay ziyareti sırasında Akşener ile Saraçhane’de miting düzenleyen İmamoğlu, gündeme gelme çabalarına bir yenisini daha ekleyerek Anadolu turlarına başladı.

İttifak bünyesinde bu gelişmeler yaşanırken, A Haber ekranlarında yayınlanan Sebep Sonuç programına konuk olan Melih Altınok ile TBMM Dijital Kanallar Kurulu Başkanı Prof.Dr. Hüseyin Yayman, Millet İttifakı adayı için tahminini canlı yayında açıkladı.

ADAY KILIÇDAROĞLU OLACAK

Kılıçdaroğlu’nun 6’lı masanın adayı olacağını düşünüyorum. Tüm kağıtlar alt alta dizildiğinde Kılıçdaroğlu isminin ortaya çıktığı görülüyor. Bunun için de birçok kanıt var.

MİNTİKA PAKETİ YAPILDI

Kılıçdaroğlu’nun adaylığı tartışılsaydı Cihan Paçacı istifa etmek zorunda kalmayacaktı. Bir mahalle temizleniyor. Kılıçdaroğlu türbeyi ziyaret ediyor. İşte soyağacı. Neden şimdi okunuyor?

TAM ADI

Cumhur İttifakı’nın rekabet edeceği rakip kendisidir. Seçimin sonucu belli oldu. Kılıçdaroğlu aday mı yoksa süpermen mi buldular. Kılıçdaroğlu 10 seçim kaybetti, 11’inci seçimi de kaybedecek. Adayları net olarak Kılıçdaroğlu olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
istanbul eşya depolama
Başa dön tuşu