İş

Paribu ile “Arter’de Uzun Cumartesi”nin ikincisi 17 Haziran’da.

Paribu ve farklı sanat disiplinlerini tek çatı altında toplayan kültür ve yaşam platformu Arter iş birliğiyle düzenlenen “Arter’de Uzun Cumartesi” etkinliklerinin ikincisi 17 Haziran’da gerçekleştirilecek. İş birliği kapsamında Paribu kullanıcıları, Arter’in mevcut stantlarını saat 00.00’a kadar ücretsiz ziyaret edebilecek ve sesli rehber hizmetinden ücretsiz olarak yararlanabilecek.

Türkiye’nin lider teknoloji şirketi ve lider kripto varlık işlem platformu Paribu, kültür sanat alanındaki iş birliğine tüm hızıyla devam ediyor. Bu kapsamda ilki Nisan ayında düzenlenen Paribu ve “Arter’de Uzun Cumartesi” etkinliklerinin ikincisi 17 Haziran’da gerçekleştirilecek. Program kapsamında Arter’deki tüm yeni stantlar, kütüphane ve kitabevi saat 00.00’a kadar ziyarete açık olacak. Paribu ile “Arter’de Uzun Cumartesi” etkinliği yıl boyunca iki kez daha tekrarlanacak.

Film gösterimi ve konser olacak.

Paribu kullanıcıları, Paribu ile “Arter’de Uzun Cumartesi” kapsamında 11:00 – 00:00 saatleri arasında tüm yeni stantları ziyaret edebilecek ve ücretsiz sesli rehberlerden yararlanabilecek. Ayrıca 13.00, 15.00, 19.00, 22.00 saatlerinde gerçekleştirilecek rehberli stant çeşitleri de Paribu kullanıcıları için ücretsiz olacak. Paribu ile “Arter’de Uzun Cumartesi” kapsamında ziyaret edilebilecek ücretsiz stantların ortasında; Sarkis: SONSUZ, Nuri Kuzucan: Geçit, Cengiz Çekil: Bugün Yaşıyorum, Eva Koťátková: Ayaklı BalıktımVe Elina Brotherus: Büyük De Vuebulunur.

Dileyen ziyaretçiler aynı gün içerisinde Arter’de düzenlenen diğer etkinliklere de katılabilecekler. Saat 11.00’de gerçekleştirilecek olan “Renkli Parmaklar ve Duygular Yan Yana Çocuk Atölyesi” ve saat 14.00’te gerçekleştirilecek olan “Yetişkin Tel Örgü Atölyesi” katılımcılara farklı deneyimler yaşatacak. “Uzun Cumartesi” uygulamasının geçerli olduğu tarihlerde arter hizmetleri gece yarısına kadar rutin işleyişine devam ediyor.

Saat 20.00’de Sevgi Gönül Oditoryumu’nda “Aftersun” filminin gösterimi, saat 22.00’de ise Karbon’da Donna Mobile by Elif Çağlar konseri gerçekleştirilecek.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

ortahisar-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
istanbul eşya depolama
Başa dön tuşu