Haber

Video çekip skandal açıklamalarda bulundu: Filistinli hanımları evime bekliyorum

Hamas’ın 7 Ekim’de İsrail’de gerçekleştirdiği saldırılarda 1400 kişi hayatını kaybetmiş, 200’den fazla kişi ise rehin alınmıştı. Sağlık Bakanlığı, 2006’dan bu yana Hamas’ın kontrolünde olan Gazze’de 12 Kasım’da İsrail saldırılarında 11 binden fazla kişinin hayatını kaybettiğini, bu kişilerin 4 bin 500’den fazlasının çocuk olduğunu açıkladı.

“SADECE BAYANLAR GELİR”

Bölgede sivil katliamı devam ederken, sosyal medyada yayınlanan bir görüntü büyük tepki çekti. Bir kişi cep telefonunu açarak skandal sözler söyledi. Filistinli kadınları evine davet eden kişi, çektiği videoda, “Biliyorsunuz ülkemizde Filistin-İsrail savaşı var. Bütün kadınları evime davet ediyorum. Barınağı olmayan Filistinli kadınları evime davet ediyorum. Özellikle kadınlar, erkekler gelmesin, sadece kadınlar gelsin.”

“BU CANLAR NASIL ALLAH’IM”

Kısa sürede sosyal medyada hızla yayılan görüntü büyük tepki çekti. Gönderinin altına “Bu insanlarla aynı ülkede yaşamaktan utanıyorum. Allah kahretsin”, “Neden böylesin, neden böyle bir durumdasın? Korkmuyor musun?” gibi yorumlar yapıldı. Tanrı mı?”, “Bunlar nasıl yaratıklar Allah’ım?”

Kaynak: Haberler.com / Günümüzde

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu