Haber

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Sarız’da Vatandaşlarla Buluştu

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Sarız ilçesinde vatandaşlarla buluştu.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Sarız Atatürk Parkı’nda vatandaşlarla buluşan Büyükkılıç’a, AK Parti Kayseri Milletvekili Şaban Çopuroğlu, MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, AK Parti Kayseri İl Başkanı Fatih Üzüm, MHP Kayseri İl Lideri Seyit eşlik etti. Demirezen, Sarız Belediye Başkanı Baki Bayrak, Kayseri. İdeal Ocaklar Lideri Halit Yağmur’a ilçe belediye başkanları, kadın kolları, gençlik kolları, meclis üyeleri ve mahalle muhtarları eşlik etti.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Büyükkılıç, kent merkezi, ilçeler ve Ankara’da birlikteliğin bereketini yaşadıklarını belirtti.

Dayanışmanın en güzel örneklerini sergilediklerini belirten Büyükkılıç, “İl başkanlarımız, Sayın Cumhurbaşkanımız ve değerli MHP Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin milletimizin uyumu, bekası için yaptığı çalışmaları Kayseri’de en iyi şekilde sergiliyorlar. Devletimizin, ay yıldızlı Türk bayrağımızın, vatanımızın ve milletimizin şerefidir.” dedi.

Büyükkılıç, ilçedeki 44 mahalle ve 26 mezrada yürütülen çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Cumhur İttifakının merhametini yaşadıklarını belirten Büyükkılıç, şöyle konuştu:

“Hizmetlerimizle her ilçede buluşuyoruz. Şehir merkezinde ve kırsalda yaptıklarımız takdire şayan. Allah’ın izniyle merkezde, kırsalda, mezralarda ustalık gerektiren çalışmalarımızı hep birlikte buluşturacağız. İnşallah” El ele, yürek kalbe, 17-0 Kayseri’ye yakışıyor, çalışmak bize yakışıyor, gönlünüzde yer edinmek bize yakışıyor “Sizleri hizmetlerimizle tanıştırmak bize yakışır. Her birinize sevgilerimi sunuyorum.”

Ersoy, gece gündüz çalışacaklarını belirtti.

Kayseri’nin Cumhur İttifakı’nın kalesi olduğunu vurgulayan Ersoy, şöyle devam etti:

“Sarız, bakanlıklarımızın, kamu kurum ve kuruluşlarımızın ve büyükşehir belediyemizin öncülüğünde son 5 yılda tarihin en fazla hizmetini almıştır. Buradaki 44 muhtarım, belediye başkanım, ilçe başkanım ve ocak başkanım şahittir. elimizden geleni yaptık. Sarız, Pınarbaşı, Bünyan, Felahiye, İncesu, Yeşilhisar, Yahyalı, Develi, Talas, Melikgazi ve Kocasinan bizimdir aziz hemşerilerim. Kayseri’den mesaj vereceğiz. Kalemizi büyük bir güçle tutacağız. Rekor oy verin ve Türkiye’ye şunu söyleyin: ‘Geçmişte olduğu gibi bugün de üzerimize düşeni yaptık, yarın da yapacağız. Çünkü burası Kayseri, burada oyun bozulur.”

Konuşmaların ardından hatıra fotoğrafı çektirildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu