Yaşam

Yönetmen, Başrolünü Henry Cavill’in Oynadığı “Argylle” Filminin Setinden Bir Aktörü Kovdu

Henry Cavill’in başrolünde yer aldığı Argylle: Secret Spy filmiyle ilgili ayrıntılar sinema dünyasının gündeminde. Bunlardan biri de filmin yönetmeninin bir oyuncuyu setten atmasıydı. Detaylar içerikte!

Kaynak:https://www.slashfilm.com/1406820/arg…

Henry Cavill The Witcher dizisiyle gönüllerimizi fethetti. Ancak dizideki Rivialı Geralt rolüyle herkesin hayranlık duyduğu Cavill’in son dönemde oynamadığı haberi hepimizi üzdü.

Cavill şimdi Argylle: Secret Spy filminde rol almaya hazırlanıyor. Bu gerilim ve aksiyon filminde Henry Cavill’in dünyanın en büyük casusu Argylle karakterini canlandırmasını izleyeceğiz.

Hatta bu filmde Henry Cavill’e Dua Lipa’nın da eşlik edeceği çok konuşulmuştu.

Matthew Vaughn, Argylle: The Hidden Spy adlı filmin yönetmenidir. Şubat 2024’te vizyona girecek olan film için gün sayarken, filmle ilgili ilginç detaylar da gündeme gelmeye başladı.

Filmde Bryce Dallas Howard ve Sam Rockwell’e bir kedinin eşlik edeceğini fragmandan öğrenmiştik.

Fragmanda filmin büyük bir sürpriz yaşayacağına dair bir ipucu da vardı: “Sırrı öğrendikten sonra kediyi çantadan çıkarmayın.” Bu yüzden sinemada neler olacağını hepimiz merakla bekliyoruz.

Çekimler başladığında profesyonel oyuncu bir kedi getirildi. Ancak yönetmen Vaughn, film için özel olarak getirilen kediyi ilk gün kovdu ve yerine kendi kedisini koydu.

Hollywood’da yönetmenlerin oyuncuları setten kovması normal karşılanırken, profesyonel bir kedi kedinin kovulması tuhaf karşılandı. Bazıları buna “kayırmacılık” adını verdi. Elbette buna artık “kedi kayırmacılığı” diyoruz.

Vanity Fair’e konuşan Vaughn, konuyla ilgili şunları söyledi:

‘Çekimlerin ilk gününde profesyonel ama işe yaramaz ve çok pahalı bir oyuncu kedimiz vardı. Bu yüzden kediyi tekmeledim. Çok şükür kedinin savunma hakkı yok. Eve gittim, kızımın kedisini aldım ve ‘Bu kediyi üç aylığına ödünç alıyorum’ dedim.

Ne diyelim, profesyonel oyuncu bir kedinin 200 milyon dolar bütçeli bir filmden kovulmasına üzüldük…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu